Enable America Jobs

TE Connectivity Operator linii galwanicznej in BYDGOSZCZ, Poland

Operator linii galwanicznej

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

TE Connectivity's Plating Teams operate assigned automated plating machinery, ensure component flow, troubleshoot and correct machinery issues to ensure quality and productivity. They perform changeovers and setups according to production schedule, perform quality checks according to established processes and document the results as required by our quality procedures. Every team member is responsible for maintaining housekeeping and organization of the work area as well as following TE Connectivity's EH&S policies and procedures.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i ustawienie linii galwanicznej do produkcji konkretnego wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, uruchomienie linii i rozpoczęcie produkcji

  • Nadzorowanie przebiegu procesu

  • Kontrola jakości gotowego wyrobu zgodnie z planem kontroli

  • Wypełnianie kart kontroli

  • Obsługa odwijaków i nawijaków – zmiana palet, przekładek i papieru

  • Pakowanie detali zgodnie ze „specyfikacją pakowania”

Wymagania:

  • Wykształcenie min zawodowe (techniczne)

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

  • Sprawność manualna

  • Odpowiedzialność za powierzony proces

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Premię kwartalną

  • Platformę MyBenefit (szeroka gama benefitów wybieranych według własnych preferencji m.in. kina, teatry, podróże, zakupy, sport, w tym Karta Multisport)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych)

  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków rodziny

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa)

  • Dofinansowanie do okularów

  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

Stanowisko jest ulokowane na poziomie 6.

Procedura przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz.Urz. UE L 119, s. 1 (dalej jako: RODO) informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cybernetyki 19 w Warszawie; dalej jako: ADO. Kontakt z ADO jest możliwy za pomocą hrpol@te.com. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez ADO w celu realizacji rekrutacji:

Na określone stanowisko pracy (w przypadku zaznaczenia proszę o uzupełnienia zgody 1)

Przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku zaznaczenia proszę o uzupełnienia zgody 2)

Podstawą prawną przetwarzania podanych danych osobowych jest udzielona przez Panią/Pana zgoda (art. 6ust. 1 lit. a RODO). Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgodyw dowolnym momencie, z tym że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe za pomocą przekazania informacji do Tyco Electronics w Bydgoszczy przy ulicy Unii Lubelskiej 4 lub poprzez wysłanie takiej informacji na adres e-mail hrpol@te.com. Odbiorcami Pani/Pana danych są Podmioty przetwarzające te dane w imieniu ADO, z którymi zawarte zostały umowy o świadczenie usług np. infrastrukturalnych, IT, rekrutacyjnych, w zakresie w jakim jest to niezbędne do realizacji tych umów. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą również być spółki wchodzące w skład struktury globalnej TE Connectivity. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, który tworzą państwa Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Lichtenstein. Przyjętym w takim przypadku przez ADO zabezpieczeniem są standardowe klauzule umowne, zgodnie z art. 46 RODO. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na określone stanowisko pracy (o ile wcześniej zgoda nie zostanie wycofana), zaś po zakończeniu procesu rekrutacji dane te będą przechowywane przez okres niezbędny do celów ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, co stanowi prawnie uzasadniony interes ADO w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. f RODO, a w przypadku zgody na przyszłe rekrutacje Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na czas realizacji procesów rekrutacyjnych przez ADO tj. przez 12 miesięcy liczone od momentu udzielenia zgody lub do wycofania przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

Location:

BYDGOSZCZ, KP, PL, 85-059

City: BYDGOSZCZ

State: KP

Country/Region: PL

Travel: None

Requisition ID: 113551

Alternative Locations:

Function: Manufacturing

TE Connectivity and its subsidiaries, affiliates, and operating units (collectively, the "Company") is committed to providing a work environment that prohibits discrimination on the basis of age, color, disability, ethnicity, marital status, national origin, race, religion, gender, gender identity, sexual orientation, protected veteran status, disability or any other characteristics protected by applicable law or regulation.