Enable America Jobs

PVH Corp. Doradca klienta (pełny etat) Tommy Hilfiger Katowice Silesia City Center (m/f/d) in Katowice, Poland

Design Your Future at PVH

Doradca klienta (pełny etat) Tommy Hilfiger Katowice Silesia City Center (m/f/d)

PVH to druga co do wielkości międzynarodowa firma odzieżowa, posiadająca zróżnicowane portfolio znanych marek fashion i lifestyle’owych, takich jak CALVIN KLEIN czy TOMMY HILFIGER. Jak żadna inna firma, PVH stawia na rozwój i innowację dzięki postępującej cyfryzacji, oraz na integrację wszystkich kanałów sprzedażowych. Do naszego salonu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko DORADCY KLIENTA (m/f/d).

Jeżeli w pozytywny sposób inspirujesz klientów oraz swoich kolegów, identyfikujesz się z naszą marką a do tego jesteś komunikatywny, rzetelny oraz zaangażowany w pracę jaką wykonujesz, dołącz do naszego zmotywowanego zespołu! Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kompetentne doradztwo w zakresie ubioru

  • Bycie ambasadorem naszej marki

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Prezentacja towaru i dbanie o standardy VM

  • Rozpatrywanie reklamacji

  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu

  • Obsługa kasy fiskalnej

TWOJE KOMPETENCJE

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w sprzedaży, profesjonalna obsługa klienta

  • Zainteresowanie modą

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

  • Otwartość i zorientowanie na cele

  • Znajomość technik sprzedażowych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

OFERUJEMY

  • Przyjazną i otwartą atmosferę

  • Lifestyle’owe środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dodatkowe benefity (m.in. pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną i inne)

DIVERSITY & EQUAL OPPORTUNITY We are committed to recruiting, training and providing career advancement to all associates regardless of gender, race, religion, age, disability, sexual orientation, nationality, or social or ethnic origin. Diversity in the workplace is encouraged. Bigotry, racism and any form of harassment or discrimination is not tolerated.