Enable America Jobs

Job Information

Cargill Specjalista ds. oceny dostawców in Słupca, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Specjalista ds. oceny dostawców będzie odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem związanym z bezpieczeństwem produktów w odniesieniu do oceny i monitoringu dostawców i materiałów produkcyjnych aby zapewnić zgodność norm oraz procedur. W tej roli będziesz współpracować z działami zakupów i produkcji, koordynując ocenę dostawców w celu ograniczenia zagrożeń i ryzyka związanego z niezgodnościami i jakością produktów. Współpracując z dostawcami, będziesz stale nadzorować zgodność produktów ze standardami bezpieczeństwa żywności, jakości i przepisami oraz będziesz prowadzić kontrole zapobiegawcze, aby upewnić się, że oceny ryzyka materiałów i dostawców spełniają odpowiednie wymagania.

Oferujemy zatrudnienie na zastępstwo do marca 2025r. Praca w systemie jednozmianowym.

Lokalizacja: Słupca

KLUCZOWE ZADANIA

  • Wspieranie zespołu w działaniach związanych z zarządzaniem ryzykiem dostawców, takich jak śledzenie kluczowych wskaźników wydajności, tworzenie raportów wyników dostawcy, koordynacja reklamacji oraz czynności administracyjne, zarządzanie dokumentacją i informacjami.

  • Koordynacja procesu oceny dostawców, zewnętrznych producentów oraz materiałów, aby zapewnić korzystanie z usług zatwierdzonych dostawców, którzy spełnili wymagania firmy i wprowadzili wymagane ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa produktów.

  • Ścisła współpraca z zespołem, aby wspierać procesy oceny dostawców, którzy spełnili wymagania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa produktów.

  • Badanie niezgodności i reklamacji u dostawców, gromadzenie danych w celu obsługi i rozwiązywania standardowych problemów i skarg, przeprowadzanie analizy pierwotnych przyczyn kluczowych niezgodności

  • Zapewnienie zgodności ze standardami jakości i procedurami. Analiza oraz koordynacja dokumentacji, kwestionariuszy, certyfikatów przesłanych przez dostawców.

  • Udział w wewnętrznych audytach bezpieczeństwa produktów i oceny obiektów w celu zapewnienia ciągłej zgodności. Wdrożenie działań naprawczych lub działań następczych w związku z ustaleniami audytu.

  • Przeprowadzanie audytu dostawców, zewnętrznych producentów, nadzór nad wdrożeniem działań korekcyjnych i korygujących u dostawcy.

  • Niezależne rozwiązywanie umiarkowanie złożone problemy przy minimalnym nadzorze, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.

  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej np. Technologii żywości lub równoważne doświadczenie.

  • Doświadczenie w środowisku produkcji żywności, w zakresie bezpieczeństwa produktów, jakości i systemów audytu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Kwalifikacje audytora wewnętrznego.

  • Orientacja w systemach Good Hygienic Practice (GHP), Good Manufacturing Practice (GMP) oraz HACCP.

  • Prawo jazdy kat. B.

#LI-EG2

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • System My Benefit

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

Nasza Oferta

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV już dziś:

Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Firma Cargill stara się być pracodawcą integracyjnym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej https://careers.cargill.com/diversity/