Enable America Jobs

Job Information

UPS Package Center Specialist in Vecsés, Hungary

Explore your next opportunity at a Fortune Global 500 organization. Envision innovative possibilities, experience our rewarding culture, and work with talented teams that help you become better every day. We know what it takes to lead UPS into tomorrow—people with a unique combination of skill + passion. If you have the qualities and drive to lead yourself or teams, there are roles ready to cultivate your skills and take you to the next level.

Job Description:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az alvállalkozók és a belső funkciók közötti koordináció: tervezés, a követelmények kommunikálása és nyomonkövetése, a szolgáltatás színvonalának javítása érdekében

  • Logisztikai eszközök és rendszerek üzemeltetése

  • Tiszta, szervezett és biztonságos munkakörnyezet fenntartása

  • Management számára riportok készítése

  • Operáció és alvállalkozók éves, havi, napi auditjainak elkészítése

  • Opereatív és alvállalkozói folyamatok, KPI-ok rendszeres tervezése, riportálása, és fejlesztése

  • OSP számlaellenőrzés

  • Üzleti tervezési folyamatok támogatása; alvállalkozói költségek és számlák monitorozása; pénzügyi beszámolók készítése

  • Alvállalkozók trénereinek képzése, oktatása, eszközök biztosítása a megfelelő szolgáltatás érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közgazdász vagy logisztikus végzettség

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás

  • Szervezett személyiség, jó kommunikációs, analitikus készség

  • Együttműködési készség, rugalmasság

  • Magabiztos MS Office ismeret

  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőségek

  • Nemzetközi munkakörnyezet

  • Stabil, megbízható vállalati háttér

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Béren kívüli juttatások

  • Bejárási támogatás 30 Ft/km

  • Fiatalos csapat

Employee Type:

Permanent

UPS is committed to providing a workplace free of discrimination, harassment, and retaliation.

Company: UNITED PARCEL SERVICE

Category: Operations

Requisition Number: R24011167

Location: Vecsés,Hungary