Enable America Jobs

Cummins Inc. Technik Mechanik - praca w kopalni pod ziemią in Legnica, Poland

DESCRIPTION

Twój zakres obowiązków:

· Wykonywanie regularnych przeglądów i napraw serwisowych silników wysokoprężnych,

· Przeprowadzanie analizy usterek i ich usuwanie, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa,

· Praca w podziemnych kopalniach rud metali nieżelaznych oraz na powierzchni.

QUALIFICATIONS

Nasze wymagania:

· Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne

· Znajomość silników wysokoprężnych i innych podzespołów z nimi współpracujących

· Doświadczenie na stanowisku serwisanta silników wysokoprężnych

· Umiejętność pracy na komputerze i znajomość podstawowego oprogramowania

· Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem

· Prawo jazdy kat. B

· Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

· Pakiet relokacyjny: dodatkowe miesięczne wynagrodzenie na start, pomoc w znalezieniu mieszkania na Dolnym Śląsku, pełna pomoc wraz z kosztami przeprowadzki, pomoc w rozliczeniach podatkowych i inne do ustalenia

· Prywatny pakiet medyczny LuxMed

· Dodatkowe ubezpieczenie na życie Generali

· Pracowniczy Program Emerytalny PPE – Esaliens

· Wakacje pod gruszą

· Bony żywieniowe

· Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

· Finansujemy naukę języka angielskiego

Job Service

Organization Cummins Inc.

Role Category

Job Type Technician

ReqID 240004X9

Relocation Package No