Enable America Jobs

Boehringer Ingelheim Przedstawiciel medyczny/ Przedstawicielka medyczna in Warsaw, Poland

O Nas:

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt.

Jako firma rodzinna koncentrujemy się na długoterminowych rezultatach. Zatrudniamy 52.000 pracowników na całym świecie, którzy tworzą zróżnicowaną, współpracującą i jednoczącą kulturę. Nauka i wiedza są dla nas kluczowe – bo rozwój każdego z nas, to rozwój całej organizacji.

Stanowisko: Przedstawiciel Medyczny/ Przedstawicielka Medyczna

T​​​​​​eren pracy: Białystok, woj, podlaskie

Główne obowiązki:

  • promowanie leku Rx z obszaru diabetologii i kardiologii

  • budowanie wizerunku firmy

  • realizowanie planów i strategii

Oczekiwania wobec kandydatów:

Jeśli jesteś osobą, która świetnie się komunikuje oraz posiada umiejętności budowania relacji, doskonale odnajdziesz się w naszej roli.

Oprócz tego poszukujemy u kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela/ki Medycznego/ej

  • wykształcenie wyższe, mile widziane związane z kierunkiem okołomedycznym, przyrodniczym lub pokrewnym

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy z bezwypadkową historią

Co oferujemy:

Na tym stanowisku oferujemy bogatą ofertę szkoleń oraz system premiowy. Oprócz tego otrzymasz od nas:

  • zatrudnienie przez NDG Medical Sales Force z pracą w Boehringer Ingelheim

  • narzędzia pracy tj. samochód, iPhone

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to a person’s actual or perceived race, including natural hairstyles, hair texture and protective hairstyles; color; creed; religion; national origin; age; ancestry; citizenship status, marital status; gender, gender identity or expression; sexual orientation, mental, physical or intellectual disability, veteran status; pregnancy, childbirth or related medical condition; genetic information (including the refusal to submit to genetic testing) or any other class or characteristic protected by applicable law.