Enable America Jobs

Job Information

Cargill Specjalista ds. Łańcucha Dostaw in Warsaw, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata.

Opis stanowiska

Specjalista ds. obsługi klienta uczestniczy w monitorowaniu wysyłek i zwrotów towarów oraz w optymalizacji tych procesów. Koordynuje procesy logistyczne związane z przetwarzaniem złożonych zamówień od dostawców/klientów oraz rozwiązuje problemy związane z tymi procesami.

Oferta dotyczy zatrudnienia na 1 rok.

Kluczowe Obowiązki:

  • Planowanie dostaw w oparciu o uzgodnione z klientami/dostawcami harmonogramami wysyłek

  • Kontakt z zewnętrzną firmami kontrolnymi, klientami i dostawcami

  • Informowanie dostawców/klientów o statusie zamówienia, saldach kontraktów i innych etapach realizacji potrzebnych do zakończenia sprzedaży

  • Koordynowanie transportu produktów (materiały sypkie) w Polsce i zagranicą

  • Współpraca z działami wewnętrznymi w Cargill (dział celny, transport, handlowy,rozliczeń faktur itp.)

  • Usprawnianie procesów biznesowych mające na celu optymalizację kosztową i zwiększenie wydajności

#LI-JP1

Kwalifikacje

Minimalne Kwalifikacje

  • Dyplom licencjata (chętnie logistyka, transport lub pokrewne)

  • Język angielski – biegły

  • Dobra znajomość Excel / MS Office

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność wykonywania wielu zadań w tym samym czasie

Preferowane Kwalifikacje

  • Doświadczenie na podobnych stanowisku, preferowana branża rolnicza

  • Doświadczenie w koordynowaniu rożnego rodzaju transportu

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu importu / exportu

  • Doświadczenie pracy z SAP

BENEFITY

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

Nasza Oferta

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV już dziś:

Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill