Enable America Jobs

Nestle Starszy Specjalista ds. Aktywacji Kupującego in Warszawa, Poland

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować

w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Aktywacji Shoppera

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Budowanie strategii aktywacji shoppera u TOP klientów.

• Rozwój skutecznych narzędzi komunikacyjnych i aktywacyjnych mających na celu wpływ na zachowania shoppera.

• Współpraca z agencjami w zakresie tworzenia rozwiązań in-store, digital i POSM.

• Nadzorowanie egzekucji ustaleń w punkcie sprzedaży.

• Postewaluacja stosowanych narzędzi celem poprawy ich efektywności.

• Budowanie planów rozwoju klientów oraz tworzenie rekomendacji działań aktywacyjnych z ich późniejszym wdrożeniem.

• Samodzielne i efektywne zarządzanie budżetem rocznym.

• Uczestnictwo w tzw. zespołach cross-funkcyjnych.

• Bliska współpraca z kluczowymi interesariuszami i działami zarówno wewnątrz firmy jak i u klienta - działem sprzedaży, działem zarządzania kategorią, shopper insight, marketingu.

• Monitoring działań konkurencji w sklepach oraz digitalu.

Od kandydatów oczekujemy:

• Min. 2-3 letniego doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży / sales activation (trade marketingu) / category management na podobnym stanowisku.

• Udokumentowanych innowacyjnych rozwiązań w zakresie narzędzi komunikacyjnych i/lub aktywacyjnych w punkcie sprzedaży.

• Znajomość aktywacyjnych narzędzi klienckich (offline i online).

• Umiejętności perfekcyjnego przekucia strategii brandowej i klienckiej w komunikację do shoppera

• Umiejętności pracy pod presją czasu.

• Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych.

• Dokładności i systematyczności.

• Znajomości języka angielskiego (poziom min. B2).

• Znajomości narzędzi MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint).

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, program kafeteryjny w ramach Funduszu Socjalnego,

Karta Multisport, 50% dofinansowania do posiłków w firmowej kantynie.

• Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy.

• Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku.

• Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

• Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy.

• Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym.

• Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska).

• Dostęp do aplikacji ułatwiającej znalezienie i rezerwację wolnych miejsc na parkingu firmowym.